Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Gąbki: zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z nietypowym przyborem - 5-6latki
Dzień Gąbki: zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z nietypowym przyborem - 5-6latki
data dodania: 2020-01-28

Ostatnio dzieci z grupy 5-6latków stanęły przed „ważnym” pytaniem: Czy gąbka jest przydatna tylko podczas kąpieli? Szybko okazało się, że jest również doskonałym rekwizytem do zabaw i ćwiczeń. Wszystko zaczęło się od gąbkowego masażu, a później… , świetnie zastępowała piłkę podczas rzutów do celu, klocki podczas budowania piramidy, a nawet stawała się skarbem, który trzeba było ukryć pod swoimi stopami, choć strasznie łaskotało.Podczas zabaw z gąbką było dużo zabawy i śmiechu, a zupełnie przy okazji, dzieci doskonaliły swoją motorykę w zakresie zręczności, gibkości, zwinności, zmysł równowagi oraz zmysł czucia głębokiego. Polecamy zabawy z nietypowymi przyborami!