Strona głowna  /  Galeria  /  A po balu: małe zamieszanie w krainie bajek 5-6latki.
A po balu: małe zamieszanie w krainie bajek 5-6latki.
data dodania: 2020-01-15

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.Tego dnia już od rana w grupie 5-6latków pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, Spider-Mana, Jednorożca… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Zmęczone zabawą postacie bajkowe zrobiły sporo zamieszania. Odgrywanie swoich ról znudziło się im  i postanowiły....!!!. Na szczęście przed sesją zdjęciową wszystko "wróciło do normy".