Strona głowna  /  Galeria  /  Jasełka grupy 6 latków

będziemy dzień cały,

jak w stajence przyszedł

na świat Jezus mały.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.
Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się jasełka.
Dzieci z grupy 6 latków w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa.
Inscenizacja przeplatana była pięknymi pastorałkami. Śpiewom towarzyszyły dźwięki gry na dzwoneczkach, które sprawiały, że atmosfera zrobiła się bardzo świąteczna. Towarzyszyło temu wiele pozytywnych emocji.
Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor, która podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne.