Strona głowna  /  Galeria  /  "Dla naszej Ojczyzny" 101 Urodziny Niepodległej w naszym przedszkolu
"Dla naszej Ojczyzny" 101 Urodziny Niepodległej w naszym przedszkolu
data dodania: 2019-11-09

Nasi mali Polacy – przedszkolacy, stanęli na wysokości zadania! Piękne stroje w biało – czerwonych barwach, wspaniała postawa podczas śpiewania hymnu Polski, aktywny udział w obchodach Święta Niepodległości, to kolejna lekcja patriotyzmu. "Dla naszej ojczyzny" uczyliśmy się polskich zabaw i tańców ludowych, tworzylismy flagę Polski, kartkę urodzinową oraz "Wspólny dom". Miłym końcowym akcentem był występ uczniów z SP 2. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Strona: 1 2 3 4 5 6