Strona głowna  /  Galeria  /  Pamiątki rodzinne to SKARB 5-6latki
Pamiątki rodzinne to SKARB 5-6latki
data dodania: 2019-11-03

Pamiątki z okresu dzieciństwa mogą być bardzo różne i każda z nich tak naprawdę jest równie ważna. Pierwsze zdjęcia, zabawki, rysunki, kolorowanki, zwierzątka ulepione z ciastoliny, pacynki zrobione domowymi sposobami do dziecięcego teatrzyku, to przecież najcenniejsze rzeczy, jakie po latach możemy wyjąć z szuflady i nieźle się przy tym ubawić.Pamiątki rodzinne to obiekty, które są szczególnie powiązane z naszym rodzinnym dziedzictwem. Pobudzają nasze wspomnienia ilustrują naszą historię rodzinną. Przekazywane z pokolenia na pokolenie, zazwyczaj „opatrzone” są opowieściami, pomagając zachowywać dziedzictwo dla przyszłych członków rodziny.Tworzą wspomnienia i zabierają nas spowrotem do tamtych czasów.