Strona głowna  /  Galeria  /  Jesienne perypetie - zajęcia otwarte dla rodziców w grupie 5-6latków.
Jesienne perypetie - zajęcia otwarte dla rodziców w grupie 5-6latków.
data dodania: 2019-10-30

29 października w naszej w grupie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom.Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, poczynając od głoskowania, klasyfikowania, porównywania liczebnosci zbiorów do odczytywania wyrazów metodą Domana.W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Na koniec przedszkolaki zaprezentowały pełen humoru program artystyczny pt."Jesienne perypetie". Serdecznie dziękujemy rodzicom za udział w spotkaniu.