Strona głowna  /  Galeria  /  5-6 latki ,,Żegnamy przedszkole"
5-6 latki ,,Żegnamy przedszkole"
data dodania: 2019-06-17

6 czerwca grupa 5-6 –latków pożegnała przedszkole

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który rozpoczęły polonezem, pięknie śpiewały piosenki i tańczyły. Włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe koszulki, dyplomy oraz słodycze, zaś rodzice podziękowania od wychowawczyni za współpracę, życzliwość i okazywaną pomoc. Niespodzianką było „czarodziejskie pudełko” a w nim …? laurki, rysunki, podziękowania dla pań wykonane przez dzieci samodzielnie lub z pomocą rodziców.

Serdecznie dziękujemy !!!

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień i samych szóstek w szkole.