Strona głowna  /  Galeria  /  5-6 latki- spotkanie z pisarką Agnieszką Frączek w Bibliotece Miejskiej w Głogowie.
data dodania: 2019-05-15

We wtorek (14.05) w Bibliotece Miejskiej w Głogowie, dzieci z naszej grupy  miały przyjemność poznać pisarkę Agnieszkę Frączek-autorkę książek edukacyjnych dedykowanych najmłodszym czytelnikom  oraz jej najnowszą książkę dla dzieci ,,Rymy”.  Pani Agnieszka przeczytała dzieciom wiele swoich wierszowanych rymowanek, a następnie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika. Po tym ważnym wydarzeniu  przedszkolaki  zabawiły się wspólnie z Panią Agnieszką i  innymi zaproszonymi gośćmi. Na zakończenie 5-6 latki zatańczyły ,,Żabi taniec”przy muzyce  Crazy Frog,  a Ania Miterka zadeklamowała wiersz ,,Kumka” autorstwa Pani Agnieszki Frączek. Pięknym podsumowaniem całego spotkania było  wręczenie pani Agnieszcze naszych rymowanek wymyślonych i napisanych przez  dzieci, które spotkały się z wielkim uznaniem pisarki. W dowód wdzięczności każde dziecko otrzymało od pisarki najnowszą książkę ,,Rymy” oraz dyplom.