Strona głowna  /  Galeria  /  Wizyta 5-6 i 6 latków w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie.
Wizyta 5-6 i 6 latków w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie.
data dodania: 2019-04-01

Grupy 5-6 i 6 latków zwiedziły bibliotekę, w której oglądały m.in. zbiory książek o Głogowie i jego okolic, pośród których znalazła swoje miejsce także nasza książka ,,100 Polaków na 100-lecie Niepodległości”. Przedszkolaki odwiedziły salę robotyki i automatyki, w której jeden ze studentów zaprezentował szereg robotów  zbudowanych z klocków lego.  Dzieci miały okazję obserwować sposób wypalania  laserem  na deseczce nazwy naszego miasta, którą następnie otrzymały w prezencie. Na koniec wizyty  zawędrowały do laboratorium chemicznego, w którym mogły obserwować ciekawe doświadczenia z wykorzystaniem różnych odczynników chemicznych.